Abierta Sin plazo publicado Obras

Contracte d'obres de reforma de la xarxa d'aigua sanitària del c/Gavarres del Pol. Industrial de La Pera

Expediente: X2026000212_N

Instal·lació de nova canonada d'aigua sanitària del c/Gavarres del Poligon Industrial de La Pera, formant dos ramals, i evitant que el nou traçat interfereixi el mínim amb la xarxa actual de l'aigua que no es retira (s'anul·la), i dels nombrosos serveis existents sobre les voreres d'1 m d'amplada, situant-la a 0,80m separada de les voreres.

52.750
Presupuesto base
52.750
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Pera, la, Girona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 19:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de la Pera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de la Pera

En la misma provincia (Girona)