Formalizada Suministros

Contracte de subministrament i plantació de vegetació autòctona per la renaturalització, restauració paisatgística i mediambiental d’espais costaners, en el marc de l’estratègia de sostenibilitat turística en destinacions, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat pels Fons Next Generation EU

Expediente: 2534/2026

L’objecte del present contracte és el subministrament i plantació de vegetació autòctona per la renaturalització, restauració paisatgística i mediambiental de les diverses zones litorals del terme municipal de Salou identificades en el plec de prescripcions tècniques (en endavant, PPT) i d’acord amb les condicions requerides en aquest.

215.984
Presupuesto base
215.984
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 abr 2026, 11:40

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 abr 2026
Anuncio de Pliegos 9 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 may 2026
Anuncio de Formalización 12 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)