Anulada Suministros

Contracte de subministrament de pintura per al manteniment de les instal·lacions municipals

Expediente: 374/2025

L'objecte del present contracte és l’adquisició de pintura i material auxiliar, per desenvolupar les tasques de manteniment en els edificis municipals i les instal·lacions a la via pública que realitzen les brigades de l’EPE Nostreserveis. El material a subministrar es troba relacionat a l’Annex I del plec de prescripcions tècniques particulars, tractant-se d’una relació exhaustiva.

105.176
Presupuesto base
105.176
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 may 2025, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2025
Anuncio de Pliegos 26 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres

En la misma provincia (Tarragona)