Adjudicada Servicios

Contracte de serveis de diferents grups musicals i/o artistes per dur a terme actuacions musicals al recinte de les penyes, en el marc dels actes de la Festa Major 2025 de les Borges Blanques

Expediente: 1857/2025

contracte de serveis de diferents grups musicals i/o artistes per dur a terme actuacions musicals al recinte de les penyes, en el marc dels actes de la Festa Major 2025 de les Borges Blanques

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Publicación
18 ago 2025, 15:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 ago 2025
Anuncio de Pliegos 18 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de les Borges Blanques

Abierta 1990/2026

Llicència autorització d'ús privatiu del domini públic per a l'explotació conjunta de la barra de bar de la zona de penyes i de la barra del pavelló durant la Festa Major 2026

5.000 €

En evaluacion 1990/2026

Atorgament d’una autorització temporal d’ús privatiu del domini públic local per a la gestió i explotació conjunta de la barra de bar de la zona de penyes i de la barra del pavelló durant la Festa Major 2026 de les Borges Blanques, del 4 al 8 de setembre de 2026.

5.000 €

Formalizada 1834/2025

Alienació mitjançant subhasta del següent bé patrimonial propietat de l’Ajuntament de les Borges Blanques: finca situada al polígon 508, parcel·la 36 (partida Roquís), amb referència cadastral 25070A508000360000FK

18.300 €

Adjudicada 873/2026

Contracte d'obres per l'execució del Projecte d'Actuació Especifica i executiu de la segona fase del dipòsit d'aigua tractada de l'ETAP de les Borges Blanques

418.105 €

Adjudicada 873/2026

Constitueix l'objecte del present contracte l'execució de les obres corresponents a la Fase II del «Text Refós del Projecte d'Actuació Específica i Executiu en dues fases de Dipòsit d'Aigua Tractada de 2.555 m³ compartimentat amb dos vasos», infraestructura destinada a ampliar la capacitat d'emmagatzematge d'aigua potable de l'Estació de Tractament d'Aigua Potable (ETAP) municipal de les Borges Blanques i a reforçar la seguretat, fiabilitat i capacitat operativa del sistema municipal d'abastament d'aigua potable.

348.421 €