Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte correspon a la prestació del servei artístic per a la realització del concert del grup musical "AUXILI", que tindrà lloc la nit del 5 al 6 de setembre de 2026, a les 00:00 h, a la zona esportiva, davant del pavelló 1 d’Octubre (Rambla Segadors), en el marc de la programació musical de la Festa Major de Guissona 2026. El candidat únic haurà de presentar una oferta pel servei artístic de l’espectacle d’acord amb les condicions establertes en aquest PCAP i en el PPT.

Expediente: 1057/2026

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Guissona en Lleida. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92312130. Adjudicado a Auxili Reggae Cooperativa Valenciana. Se recibió 1 oferta.

15.000
Presupuesto base
15.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312130
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 16:04
Fecha límite
26 ago 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
Auxili Reggae Cooperativa Valenciana
NIF
F98909047
Importe
15.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Guissona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 26 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:22

Mismo sector y zona (92 en Lleida)

Adjudicada 001/2026/2595/I267

L’objecte del contracte és l’organització de la Cavalcada de Reis de Tàrrega, que consisteix en una desfilada d’arribada de Ses majestats els Reis d’Orient a la ciutat en carrosses, amb comparses i altres acompanyaments. Les prestacions que configuren l’objecte del contracte són les següents: 1. Ésser els coordinadors, productors i executors de la Cavalcada de Reis de Tàrrega. 2. Vetllar per mantenir en perfecte estat les carrosses de la Cavalcada, propietat de l’Ajuntament i avisar en cas que hi hagi algun desperfecte per ús (no per manipulació o mal ús). 3. Renovar 1 cop cada 4 anys íntegrament l’ambientació d’una carrossa. 4. Trobar-se amb l’Ajuntament (Regidoria de Cultura i Seguretat Ciutadana o Guàrdia Urbana i Serveis Municipals) en un parell de reunions prèvies entre els mesos d’octubre i desembre per preparar i coordinar la Cavalcada. Aquestes reunions s’hauran de celebrar a les dependències municipals.

72.000 €

Adjudicada FTVA 1291-0003/2026 BIS

Patrocini eveniment esportiu

20.000 €

En evaluacion 245/2026

L’objecte del present contracte és el servei de monitoratge, dinamització i gestió del Casal d’estiu, de primavera, de nadal i acollides, adreçat a infants de I3 a sisè de primària, durant els períodes no lectius corresponents a les vacances escolars d’estiu, de primavera, de nadal i acollides a l’escola, fora de l’horari escolar del terme municipal de La Fuliola. Aquest servei, organitzat per l’Ajuntament de La Fuliola, es configura com una eina de suport a les famílies i alhora com una oferta educativa i de lleure de qualitat.

16.917 €

Formalizada PRI_NSP_2026_0007

La realització d’una actuació del grup musical SEXY ZEBRAS el dia 9 de maig de 2026, a les 22.30 h, a l’escenari “Festes” dels Camps Elisis de Lleida.

40.200 €

Formalizada PRI_NSP_2026_0001

Actuació dels grup SANTIAGO AUSERÓN Y LA ACADEMIA NOCTURNA a Lleida dins la programació del festival Músiques Disperses (MUD) 2026, a l’Auditori Municipal Enric Granados de Lleida, el dia 13 de març a les 20.30 hores.

10.000 €

Formalizada 805/2026

L’objecte del contracte és la contractació del servei d’espectacle musical a càrrec del grup Els Catarres, per portar-la a terme, en els concerts programats per la nit de divendres 28 a dissabte 29 d’agost de 2026, dins del marc de la festa major d’estiu d’Alcarràs 2026

24.000 €

En evaluacion 2026/99-595

Disseny i l’execució d’una instal·lació artística de la campanya de Nadal 2026/2027 al pati de l’edifici de la seu de l’Institut d’Estudis Ilerdencs (IEI), amb un període d’exhibició pública comprès entre el 30 de novembre de 2026 i el 9 de gener de 2027

80.000 €

Formalizada X2026000507

L’objecte del contracte és el servei de representació del grup 31 FAM per la celebració d’un concert a la Festa Major de Tremp 2026, incloent el servei que queda definit a la clàusula primera del Plec de clàusules administratives i tècniques particulars (“PCATP”)

20.000 €

En evaluacion 2023-1 Concessió de serveis esportius

La gestió i l'explotació dels serveis de la piscina i el bar de la piscina, de l'ajuntament d'Esterri d'Àneu, ubicats al Carrer dels Esports.

10.000 €

Formalizada PRI_NSP_2026_0009

Organització dels següents espectacles: DIUMENGE 3 de maig: PREGÓ – CONCERT a les 12 del migdia a la Seu Vella DISSABTE 11 de maig. SEGUICI SANT ANÀSTASI participació segons horaris previstos per la regidoria de Festes DISSABTE 16 i DIUMENGE 17 maig: CAP DE SETMANA FESTER. Ambaixades (Pl. Sant Joan), entrades infantil i de gala (centre històric) i Batalla (Seu Vella) DIUMENGE 20 de setembre: RECREACIÓ DE LES NOCES REIALS de Ramon Berenguer IV i Peronella d’Aragó, a les 6 de la tarda a la Seu Vella DIUMENGE 15 novembre: MIG ANY FESTER i relleu de Càrrecs, a les 12 del migdia a la Seu Vella

35.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Guissona

Adjudicada 1152/2025

Adhesió a l'Acord marc del subministrament de combustible i electricitat per a la recàrrega pública de vehicles (exp. CCS-2026-3) de la Comissió Central de Subministraments

39.669 €

Adjudicada 1145/2026

Contractar a través de la primera pròrroga de l’Acord marc de serveis d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.01), Lot 2. Vehicles Terrestres, amb la mercantil Fiatc Mutua de Seguros y Reaseguros, l’assegurança del vehicle GOUPIL G-4, matrícula 4716NRR per un import de 407,97 euros, exempt d’IVA, amb vigència des del 01/09/2026 al 18/06/2027

408 €

Adjudicada 1057/2026

SERVEI ARTÍSTIC DEL GRUP MUSICAL AUXILI

15.000 €

Formalizada 2026/1056

SERVEI ARTÍSTIC PER A APORTAR ELS GRUPS MUSICALS LA QUINTA, LA CASSETE DJ’S, DJ DAVID BEATZ, THE PINK GOATS, LAIA MOTOS DJ, MÚSICS DE CARRER, DJ BACARDIT I ORQUESTRA SATURNO A LA FESTA MAJOR DE GUISSONA 2026, LES NITS DEL 4 AL 8 DE SETEMBRE

37.002 €

Formalizada 2026/1056

L’objecte del contracte correspon a la prestació del servei artístic per a la realització de les actuacions musicals de les quals és representant únic i en exclusivitat RAIBOR ESPECTACLES SL (que inclou els grups i artistes: La Quinta, La Cassete DJ’s, DJ David Beatz, The Pink Goats, Laia Motos DJ, Músics de Carrer, DJ Bacardit i Orquestra Saturno), que tindran lloc les nits del 4 al 8 de setembre de 2026, a partir de les 23:00 h, a la zona esportiva (davant del pavelló 1 d’Octubre / Rambla Segadors) i a la Plaça Bisbe Benlloch, en el marc de la programació musical de la Festa Major de Guissona 2026.

37.002 €