Formalizada Servicios

Contracte de serveis de control integrat de Plagues

Expediente: e-02.08.04.1408 4/2025

L’objecte del contracte és la prestació del servei de control integrat de plagues: servei desinfecció, desinsectació i desratització dels centres de treball i edificis o equipaments públics i el servei de control de coloms.

52.762
Presupuesto base
25.670
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ripoll, Girona (Cataluña)
Publicación
9 abr 2026, 12:02

Organismo contratante

Ajuntament de Ripoll

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 abr 2026
Anuncio de Pliegos 9 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 abr 2026
Anuncio de Formalización 9 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 08:33

Más licitaciones de Ajuntament de Ripoll

En la misma provincia (Girona)