Adjudicada Servicios

CONTRACTE DE SERVEI DE NETEJA D'EDIFICIS I DEPENDÈNCIES MUNICIPALS DE L'AJUNTAMENT D'ARBÚCIES

Expediente: X2025002031

Contracte del servei de neteja dels edificis i dependències municipals de l'Ajuntament d'Arbúcies

729.045
Presupuesto base
729.045
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Arbúcies, Girona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 14:32

Organismo contratante

Ajuntament d'Arbúcies

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 mar 2026, 08:34

Más licitaciones de Ajuntament d'Arbúcies

En la misma provincia (Girona)