Formalizada Servicios

Contracte de servei de comunicació i dinamització del Terracotta Museu de Ceràmica de la Bisbal d'Empordà.

Expediente: 2025/000001/1408 (X2025000029)

El contracte té per objecte la prestació del servei de comunicació i dinamització del Terracotta Museu de Ceràmica de la Bisbal d’Empordà, el qual inclou dissenyar i implementar les estratègies adreçades a la millora de la visibilitat del museu i la difusió de la seva missió i finalitats.

129.046
Presupuesto base
129.046
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Bisbal d'Empordà, la, Girona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 jul 2025
Anuncio de Formalización 29 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de la Bisbal d'Empordà

En la misma provincia (Girona)