Formalizada Servicios

Contracte de manteniment de les zones enjardinades de l'aeroport de Lleida-Alguaire

Expediente: 2026 LEDA CPUB SER 05

Contrato de servicios formalizado por Aeroports Públics de Catalunya, SLU en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 77311000. Adjudicado el 23 jul 2026 a JARDITEC SERVEIS ENGINYERIA DEL PAISATGE, SL. Se recibieron 2 ofertas.

38.900
Presupuesto base
66.130
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77311000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 12:05
Fecha límite
5 jun 2026, 13:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
JARDITEC SERVEIS ENGINYERIA DEL PAISATGE, SL
NIF
B25402447
Importe
31.311
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (77 en Lleida)

Abierta 25/VC-0011/27

Servicio de jardinería de la Dirección Provincial del Instituto Nacional de la Seguridad Social de LLeida

3.450 €

Abierta CTFC-2026-124

Serveis forestals Life Uncinata*

103.970 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

En evaluacion X2026001542

Contracte de servei de poda de l’arbrat de Tremp i recollida de restes vegetals campanyes 2026-2027. Procediment obert no harmonitzat

72.791 €

En evaluacion 2026/33

Licitació lloguer àrea privada de caça L10356

27.560 €

En evaluacion CGA 3085-0005/2026

Trebalhs silvicols e desmbòsc per cable aeri a la Forest d'utilitat pública CUP L-273 Montanheta de L'EMD d'Arró

99.236 €

En evaluacion 2-2026

Contractació del servei de poda de l’arbrat de titularitat municipal de Bellvís i els Arcs.

21.991 €

En evaluacion 73/2026

Subhasta per a l'adjudicació dels permisos de caça d'acord amb el Pla Tècnic de Gestió Cinegètica de la Reserva Nacional de Caça de l'Alt Pallars per a la temporada 26-27.

8.900 €

En evaluacion 556/2026

Subhasta per a l'adjudicació dels permisos de caça d'acord amb el Pla Tècnic de Gestió Cinegètica de la Reserva Nacional de Caça de l'Alt Pallars per a la temporada 26-27.

14.650 €

En evaluacion 1878/2026B

Servei de sega mecanitzada, sega per mitjà de tractor amb picadora, estassada de matolls dels vorals, cunetes i altres elements dels camins municipals d’Alcarràs.

Más licitaciones de Aeroports Públics de Catalunya, SLU