Formalizada Suministros

CONTRACTE ARRENDAMENT SENSE OPCIÓ DE COMPRA DE 3 VEHICLES BRIGADA MUNICIPAL OBRES I SERVEIS LOT 52 ACORD-MARC ACM

Expediente: 1065/2021

Arrendament sense opció de compra de 3 vehicles serveis generals Ajuntament d'Alcanar (lot 52) ascord-marc maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals (2018.04)

65.240
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2021, 22:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2021
Anuncio de Pliegos 15 jun 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 may 2021
Anuncio de Formalización 15 jun 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)