Formalizada Suministros

CONTRACTE ARRENDAMENT, AMB O SENSE OPCIÓ DE COMPRA, DE VEHICLES BRIGADA MUNICIPAL D'OBRES I SERVEIS LOT 54 ACORD MARC ACM

Expediente: 1065/2021-54

Arrendament, amb o sense opció de compra, de 2 vehicles brigada municipal d'obres i serveis (lot 54) acord marc maquinària tècnica i elements de transport, i de serveis de manteniment amb destinació a les entitasts locals (2018.04)

63.348
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 jun 2021, 11:10

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcanar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2021
Anuncio de Pliegos 16 jun 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jun 2021
Anuncio de Formalización 16 jun 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcanar

En la misma provincia (Tarragona)