Anulada Concesión de servicios

CONTRACTACIO SERVEIS REDACCIO PROJECTE EDIFICI MUNICIPAL PASSEIG AGNES FABRA 21-23 SEGONA LICITACIO

Expediente: X2026000459

És objecte del present Plec de Prescripcions Tècniques (PPT) la contractació promoguda per l’Ajuntament d’Alp per a la contractació del servei de redacció del Projecte bàsic i executiu, la Direcció d’Obra, la Direcció d’execució d’obra i la Coordinació de Seguretat i Salut de les obres de construcció d’un equipament comunitari polivalent, situat al passeig Agnès Fabra, 21-23, del municipi d’Alp.

101.162
Presupuesto base
101.162
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alp, Girona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 14:48

Organismo contratante

Ajuntament d'Alp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament d'Alp

En la misma provincia (Girona)