CONTRACTACIÓ SERVEI CASAL D'ESTIU PER NENS

Expediente: X2026000573

Realització del casal d'estiu del municipi 'Alp per a nens de 3 a 12 anys durant l'última setmana de juny i els mesos de juliol i agost.

104.318
Presupuesto base
104.318
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alp, Girona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 17:02

Organismo contratante

Ajuntament d'Alp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament d'Alp

En la misma provincia (Girona)