Abierta Sin plazo publicado Obras

CONTRACTACIÓ PROJECTE BÀSIC I D'EXECUCIÓ COBERTA DEL DIPÒSIT DE RESERVA D'AIGUA DE MONTGAI

Expediente: 71/2026

1.2. Descripció de l'objecte del contracte L'objecte del contracte al que es refereix el present plec, és l’execució del PROJECTE BÀSIC I D'EXECUCIÓ COBERTA DEL DIPÒSIT DE RESERVA D'AIGUA DE MONTGAI. Aquest projecte, segons es dedueix de la resolució de la seva aprovació, consta de quants documents són exigits en l'article 233 de la LCSP havent-se contemplat en la seva elaboració allò regulat en el Llibre II, Títol I, Capítol II, Secció 2ª del RGLCAP. De conformitat amb l'article 99.3 LCSP l’execució de l’obra no serà objecte de divisió en lots, atenent a que l’obra constitueix un unitat funcional i que tècnicament la divisió en lots dificultaria la correcta execució del contracte, des del punt de vista tècnic.

52.230
Presupuesto base
52.230
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Montgai, Lleida (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 17:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Montgai

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 jun 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Montgai

Abierta 72/2026

CONTRACTACIÓ PROJECTE BÀSIC I D'EXECUCIÓ ACTUACIONS DE MILLORA I REHABILITACIÓ DEL DIPÒSIT D'AIGUA DE RESERVA PEL SUBMINISTRAMENT A LA XARXA DE MONTGAI

61.681 €

Abierta 260/2026

CONTRACTACIÓ DE LA PRESTACIÓ DEL SERVEI PÚBLIC DE L'EXPLOTACIÓ DEL BAR DE LES PISCINES MUNICIPALS I MANTENIMENT I NETEJA DELS VESTIDORS, PER A LA TEMPORADA D'ESTIU 2026 DE MONTGAI I BUTSENIT

En evaluacion 72/2026

1.2. Descripció de l'objecte del contracte L'objecte del contracte al que es refereix el present plec, és l’execució del PROJECTE BÀSIC I D'EXECUCIÓ ACTUACIONS DE MILLORA I REHABILITACIÓ DEL DIPÒSIT D'AIGUA DE RESERVA PEL SUBMINISTRAMENT A LA XARXA DE MONTGAI. Aquest projecte, segons es dedueix de la resolució de la seva aprovació, consta de quants documents són exigits en l'article 233 de la LCSP havent-se contemplat en la seva elaboració allò regulat en el Llibre II, Títol I, Capítol II, Secció 2ª del RGLCAP. De conformitat amb l'article 99.3 LCSP l’execució de l’obra no serà objecte de divisió en lots, atenent a que l’obra constitueix un unitat funcional i que tècnicament la divisió en lots dificultaria la correcta execució del contracte, des del punt de vista tècnic.

61.681 €

En evaluacion 71/2026

1.2. Descripció de l'objecte del contracte L'objecte del contracte al que es refereix el present plec, és l’execució del PROJECTE BÀSIC I D'EXECUCIÓ COBERTA DEL DIPÒSIT DE RESERVA D'AIGUA DE MONTGAI. Aquest projecte, segons es dedueix de la resolució de la seva aprovació, consta de quants documents són exigits en l'article 233 de la LCSP havent-se contemplat en la seva elaboració allò regulat en el Llibre II, Títol I, Capítol II, Secció 2ª del RGLCAP. De conformitat amb l'article 99.3 LCSP l’execució de l’obra no serà objecte de divisió en lots, atenent a que l’obra constitueix un unitat funcional i que tècnicament la divisió en lots dificultaria la correcta execució del contracte, des del punt de vista tècnic.

52.230 €

En evaluacion 260/2026

Constitueix l'objecte d'aquest concurs l'adjudicació del contracte de serveis del mantenimenti neteja dels vestidors i de la gestió del bar de les piscines per la temporada d’estiu 2026 de Montgai i de Butsènit. - Manteniment i neteja dels vestidors. - Explotació del bar de les piscines municipals. - Cobrament d’abonaments diaris i de temporada, si s’escau. - Cobrament de les entrades.

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta 2026/124-4955_

Servicios consistentes en trabajos de elaboración, revisión y actualización del Inventario General Consolidado de bienes, derechos y obligaciones que conforman el patrimonio de las siguientes entidades, cualquiera que sea su naturaleza y el título de adquisición o uso: a) El Inventario Consolidado de la Diputació de Lleida. b) El Inventario del Organisme Autònom de Gestió y Recaptació de Tributs Locals (OAGRTL). c) El Inventario del Institut d'Estudis Ilerdencs (IEI). d) El Inventario del Patronat de Promoció Económica (PROMECO). e) El Inventario del Patronat de Turisme. La ejecución del contrato comprende la realización de los siguientes trabajos, de acuerdo con lo establecido en el Pliego de Prescripciones Técnicas:1.Efectuar una investigación previa para recopilar información relativa a los bienes y derechos, salvo aquellos de los que ya dispone la Diputació de Lleida y sus organismos autónomos. Esta parte incluye la consulta de información y documentación en registros, archivos, catastro, etc. 2. Cumplimentar la ficha electrónica del bien y crear el correspondiente expediente electrónico, adjuntando la información y documentación correspondiente al bien o derecho, de conformidad con la cláusula segunda del PPTP. 3.Trasladar al programa GPA todos los bienes y derechos incorporados al inventario, junto con la información y documentación correspondiente. La aplicación informática de gestión patrimonial de la Diputació de Lleida deberá contener toda la información disponible sobre el Patrimonio de la Entidad o, como mínimo, los enlaces que conduzcan a la misma, y deberá permitir realizar búsquedas completas y obtener listados por todos los campos de datos posibles, incluida la fecha de tramitación. Asimismo, deberá permitir su agrupación por subclases de bienes (sobre todo en el caso de los bienes muebles), por adscripción a los usos predefinidos o bien por unidades administrativas y por ubicación.

288.276 €

Abierta G05020302R/2026/0003

Millora de l' accessibilitat i mobilitat del carrer Major de Raimat i la renovació de part d'alguns dels serveis existents: ampliació i pavimentació de la vorera; enllumenat públic; xarxa de reg a l'arbrat existent i recol.locació del mobiliari urbà i senyalització vial.

92.998 €

Abierta 3106-0005/2026

MANUTENCION E LOTJAMENT DES MEMBRE DETH CENTRE ESPECIALIZAT DE TECNIFICACION D’ESPÒRTS D’IUÈRN (CETEI) D’ARAN

758.300 €