Formalizada Suministros

Contractació del subministrament en règim de lloguer, transport, instal·lació i desmuntatge d’una zona de bany adaptada per a persones grans i per a persones amb mobilitat reduïda, que s’instal·larà en la ubicació prevista en el Pla d’Usos i Serveis de Temporada.

Expediente: 2026/001228

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Roses en Girona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 51000000. Adjudicado el 10 jun 2026 a RECREATIVOS ACUATICOS HORADADA, SL. Se recibió 1 oferta.

32.000
Presupuesto base
70.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
51000000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
14 abr 2026, 12:04
Fecha límite
30 abr 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
RECREATIVOS ACUATICOS HORADADA, SL
NIF
B53032991
Importe
31.999
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2026
Anuncio de Pliegos 14 abr 2026
Fin Plazo Presentación 30 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (51 en Girona)

Formalizada 2024/3570

Eix 3. Acció 2. Subministrament i instal·lacióde panells informatius turístics digitals accessibles, dins el Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat per la Unió Europea-Next Generation EU

83.719 €

Adjudicada 2026F040000001

L’objecte del contracte mixt és realitzar el subministrament i servei de sonorització i il·luminació per diversos actes de l’Ajuntament de Salt i inclou: - La destinació del personal tècnic especialista en so i il·luminació necessari per la correcta execució de les prestacions. - Subministrament, en règim de lloguer, dels equips tècnics necessaris per al normal desenvolupament dels actes.

66.079 €

Formalizada 2026/4806

Servei de retransmissió garantida per streaming a internet del senyal d’àudio i vídeo dels plens de la Diputació de Girona, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. L’execució de l’objecte d’aquest contracte implica per part del proveïdor el tractament de dades de caràcter personal de la Diputació de Girona. El proveïdor tractarà les dades en qualitat d’encarregat del tractament per al compliment de la finalitat de prestar el servei de realització audiovisual en streaming de les sessions plenàries. L’empresa que resulti adjudicatària haurà de signar el contracte d’encàrrec de tractament de dades personals.

13.328 €

Formalizada 6/2026

Servei d'instal·lació i desinstal·lació del subministrament, en règim de lloguer, dels generadors d'energia elèctrica i quadres per a la distribució elèctrica, per l'esdeveniment "Cantada d'havaneres de Calella de Palafrugell"

8.366 €

Formalizada FS251_2025

FS251_2025 contractació, mitjançant procediment obert no harmonitzat, del subministrament de 13 parquímetres per l’ampliació de zona verda a la ciutat de Figueres per Figueres de Serveis, SA.

74.100 €

Formalizada 2025027183

Contractar el subministrament i instal·lació de dues estacions de recàrrega de patinets elèctrics en el recinte de Mercagirona, mitjançant placa fotovoltaica com a font d'energia (Actuació 10. Instal·lació de punts de recàrrega de vehicles elèctrics a Mercagirona) dins del Pla de Sostenibilitat Turística en Destinació de l'Ajuntament de Girona - Exp. SED091/22/000001 - 'Menja't Girona'.

33.050 €

Formalizada CSE/AH04/1101443323/26/PO

Contractació del manteniment d’instal·lacions i equipaments de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta (ICS), de l’Institut de Diagnòstic per la Imatge (IDI) i l’Institut Català d’Oncologia (ICO).

1.486.544 €

Formalizada X2026000166

L’Ajuntament de Besalú vol incorporar a l’abastament d’aigua del municipi un pou existent, actualment en desús (POU 3) i que es troba en procés d’inscripció en el Registre d’Aigües (ACA_2020_EXP_ACA002ACON_00000086). Expedient que preveu unificar els dos aprofitaments existents dels pous del Fluvià (Expedients 01-DT3837 i 01-DT3838 (pou1 + font i pou 2), amb la del POU 3, ja que els tres pous es troben a pocs metres de distància entre ells i ubicats en la mateixa parcel·la. L’objectiu d’incorporar aquest tercer pou és garantir la disponibilitat de recurs durant l’estiatge i els episodis de sequera, ja que és durant aquests períodes que quasi bé no es disposa de recurs provinent de la captació principal de Rajolins i es considera necessari disposar d’un altre punt de captació per poder satisfer les necessitats del municipi, i alhora diluir la concentració de sulfats de l’aigua que s’injecta a la xarxa.

35.418 €

Formalizada X2025002536

Licitació del contracte basat en el Lot 2 de l’Acord Marc Acord d’aprovació de l’adhesió al Lot 2 (Subministrament i instal·lació de sistemes de lectura de matrícules (OCR/ANPR) i/o el seu manteniment) de l’Acord Marc de sistemes de lectura de matrícules (OCR/ANPR) (Exp. 1431-0017/2022)

117.018 €

Adjudicada X2025002167

Millora dels espais verds i naturalitzats del Municipi de Mieres, inclòs dins del projecte “La Garrotxa soft & smart country. Destinació turística sostenible i intel·ligent”, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de Sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD), convocatòria extraordinària 2021, promoguda pel Ministeri d'Indústria, Comerç i Turisme.

26.225 €

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €