Formalizada Suministros

Contractació del subministrament en modalitat de rènting d’equips d’impressió, la distribució dels consumibles, el servei tècnic i el manteniment preventiu i reactiu dels equips

Expediente: e-02.08.05.1428 1/2026

L’objecte del contracte és l’arrendament en modalitat de rènting d’equips d’impressió que inclouen impressores i fotocopiadores multi funció.

70.766
Presupuesto base
70.766
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ripoll, Girona (Cataluña)
Publicación
18 mar 2026, 10:28

Organismo contratante

Ajuntament de Ripoll

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 mar 2026
Anuncio de Pliegos 18 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 mar 2026
Anuncio de Formalización 18 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 mar 2026, 07:33

Más licitaciones de Ajuntament de Ripoll

En la misma provincia (Girona)