Formalizada Suministros

Contractació del subministrament de maquinària elèctrica motoritzada o tèrmica de jardineria per al personal del Centre Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà

Expediente: 2755/2025

L’objecte d’aquesta contractació és el subministrament de maquinària elèctrica i motoritzada de jardineria per al personal de les brigades de treball del Centre Ocupacional i Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà.\n\nTambé és objecte d’aquesta contractació reduir les emissions de CO2 i altres gasos contaminants amb la inclusió del LOT 1: Maquinària de bateria elèctrica. Com també reduir el soroll i les vibracions produït per l’ús de maquinària motoritzada amb maquinària més moderna que trobarem a les especificacions del LOT 2: Maquinària motoritzada o tèrmica.\n\nA l’Annex 1. Preus unitaris eines de jardineria del plec de prescripcions tècniques, hi ha detallat la descripció dels articles a subministrar amb l’import màxim per a cada LOT.\n\nEl Centre Tramuntana es reserva el dret d’inspeccionar en qualsevol moment la maquinària i que aquesta s’ajusti als requisits establerts en l’Annex 2. Característiques tècniques de les eines de jardineria del plec de prescripcions tècniques.

19.285
Presupuesto base
16.330
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Baix Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
6 jun 2025, 15:19

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jun 2025
Anuncio de Pliegos 6 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 jun 2025
Anuncio de Formalización 6 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Consell Comarcal del Baix Empordà

Adjudicada 3875/2026

Contractació basada en l’Acord marc de subministrament de llicències de Microsoft fet per Localret

4.656 €

Anulada 2885/2026

Contractació del subministrament d'equipament de protecció individual per la personal del Centre Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà

17.600 €

Desierta 2885/2026

L’objecte del contracte és el subministrament continuat d’equipament de protecció individual per al personal del Centre Ocupacional i Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà. Aquests articles han de satisfer les necessitats i complir amb els requisits mínims, i que el seu rendiment sigui l’adequat per als tipus de treball requerits. L’adjudicatari del contracte s’obliga a lliurar, de forma successiva i prèvia ordre de comanda emesa pel Centre Tramuntana, els articles d’equipament de protecció individual que es detallen en el “Annex 1: Material a subministrar” del Plec de Clàusules Administratives Particulars i pels preus unitaris contemplats en el contracte que a l’efecte se subscrigui. La quantitat de cadascun dels articles serà depenent de les necessitats del personal del Centre Tramuntana durant la vigència del contracte. Les característiques dels productes a subministrar es troba detallada al PPT.

8.000 €

Formalizada 1634/2026

Contratación del servicio de transporte adaptado Rutas: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

140.466 €

Formalizada 1634/2026

Contractació del servei de transport adaptat Rutes: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

309.024 €

En la misma provincia (Girona)