Abierta Sin plazo publicado Suministros

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT DE CASETES DE FUSTA (LLOGUER, TRANSPORT, MUNTATGE, DESMUNTATGE I MANTENIMENT) PER DIVERSES ACTIVITATS ORGANITZADES PER L’AGENCIA DE PROMOCIÓ DE CIUTAT «REUS PROMOCIÓ»

Expediente: 01/2026

L’objecte és la contractació del subministrament (mitjançant lloguer), transport, muntatge, i manteniment de diverses casetes de fusta per a la celebració de diferents activitats: mercats, fires, etc., d’acord amb les característiques definides al plec de prescripcions tècniques particulars que regeix la present licitació i que figura com ANNEX 1

48.491
Presupuesto base
48.491
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 abr 2026, 16:18
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Agència de Promoció de Ciutat Reus Promoció

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 abr 2026
Anuncio de Pliegos 28 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 12:10