Adjudicada Suministros

Subministrament de vestuari i complements per al personal municipal adscrit als Centres Cívics

Expediente: 460.2026.G626-P2

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Tarragona en Tarragona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 18100000. Adjudicado el 27 ago 2026 a PROTECCIÓ I SEGURETAT TARRAGONA, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

2.506
Presupuesto base
6.014
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
18100000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 ago 2026, 10:04
Fecha límite
7 ago 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
PROTECCIÓ I SEGURETAT TARRAGONA, S.L.
NIF
B43474089
Importe
2.506
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2026
Anuncio de Pliegos 28 ago 2026
Fin Plazo Presentación 7 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (18 en Tarragona)

Abierta Compres 127/24

127/24 Subministrament de vestuari, equipament i EPIS pels treballados de l’Ajuntament de Tarragona

En evaluacion M-318

Oferta pública per la transmissió de l’autorització núm. 60448, per la venda no sedentària al voltant del Mercat Central, els dilluns

8.264 €

En evaluacion M-318

Oferta pública per la transmissió de l’autorització núm. 60448, per la venda no sedentària al voltant del Mercat Central, els dilluns

8.264 €

Adjudicada 435/2026.G626-P2

Subministrament vestuari pel Dep.Neteja pública i Programes d’Ocupació del SMO:TIF2026 I FOAP2025, pel termini d'un any, mitjançant contracte específic derivat de Sistema Dinàmic d'Adquisició de vestuari de l'Ajuntament de Tarragona

4.328 €

En evaluacion 839/2026

Acord marc per a l’homologació de proveïdors per al subministrament de material de ferreteria i industrial, equips de protecció, roba laboral i material de construcció per a les instal·lacions de l’EPEL Nostraigua

45.965 €

Adjudicada REU-65/2026

Suministro De Gafas De Seguridad Graduadas

161 €

En evaluacion 140/2026

La necessitat de contractar el subministrament de roba tècnica corporativa és promoguda per l’Àrea de Personal del Consorci d’Aigües de Tarragona, atenent les necessitats organitzatives i d’imatge institucional del CAT. Aquesta necessitat rau, principalment, en la quantitat de visites escolars, institucionals i professionals que el CAT organitza de manera recurrent en el desenvolupament de la seva activitat, així com en la conveniència que el personal que atén, acompanya o representa l’organització disposi d’una imatge corporativa homogènia, professional, elegant i funcional, coherent amb l’esperit institucional del CAT.

14.308 €

Formalizada CONSUB-0160/2026

És objecte d’aquest contracte el subministrament d’uniformitat del vestuari, calçat i equips d’estiu 2026 dels diferents cossos de personal d'aquesta administració, concretament pel departament de Brigades Municipals, Mobilitat i Circulació, altres departaments amb tasques a la via pública, els conserges de les dependències municipals, dels Centres Cívics, i els conserges de les escoles d’educació infantil i primària, així com també dels escortes de l'Alcaldia. Tots els subministres seran nous a estrenar. Les prestacions objecte de la present contractació hauran d’ajustar-se als requisits establerts en el present plec de clàusules administratives i en el plec de prescripcions tècniques particulars.

41.696 €

En evaluacion M-323

Oferta pública per la transmissió de l’autorització núm. 60031 per la venda no sedentària al voltant del Mercat Central els dilluns

4.132 €

En evaluacion M-324

Oferta pública per la transmissió de l’autorització núm. 60031 per la venda no sedentària al voltant del Mercat Central els dissabtes

5.785 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Abierta 504/2026/G626

Servei de redacció i direcció d’obra del projecte de consolidació i restauració de les estructures arqueològiques i del projecte d’adequació, de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré- Camí de la Fonteta, de Tarragona.

79.100 €

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta 467/2026-G626

Serveis de col·laboració i d'assistència tècnica a la Intervenció General en actuacions d'auditoria pública i control financer

888.742 €

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

Subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

83.364 €