Formalizada Servicios

Contractació del servei d'edició, disseny gràfic, maquetació, fotografia, traduccions dels textos als idiomes anglès i castellà, correcció lingüística de l'idioma català i edició digital del llibre sobre l'esdeveniment \Girona, Temps de Flors. Exposició de flors, monuments, patis i jardins\

Expediente: 2025001914

Contractació del servei d'edició, disseny gràfic, maquetació, fotografia, traduccions dels textos als idiomes anglès i castellà, correcció lingüística de l'idioma català i edició digital del llibre sobre l'esdeveniment \Girona, Temps de Flors. Exposició de flors, monuments, patis i jardins\

30.046
Presupuesto base
30.046
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
23 abr 2025, 11:07

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2025
Anuncio de Pliegos 23 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 abr 2025
Anuncio de Formalización 23 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)