Formalizada Servicios

Contractació del servei de suport jurídic en matèria de personal que inclou els serveis de gestió administrativa laboral de la Mancomunitat Intermunicipal del Cardener.

Expediente: 2025_153

Contrato de servicios formalizado por Mancomunitat Intermunicipal del Cardener en Barcelona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 79630000. Adjudicado el 25 feb 2026 a ARC, DESPATX D'ADVOCATS I CONSULTORS, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

24.000
Presupuesto base
40.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79630000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 12:34
Fecha límite
14 ene 2026, 23:59
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
ARC, DESPATX D'ADVOCATS I CONSULTORS, S.L.
NIF
B63039531
Importe
14.976
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 25 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 20:30

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Abierta 46-26

Serveis de consultoria per l’anàlisi, disseny i projecció del model de les polítiques actives d’ocupació (PAO) a la ciutat de Barcelona (Exp. 46-26)

49.587 €

Abierta 65-26

Serveis de consultoria per a l’anàlisi i propostes d'evolució del model de gestió de dades de Barcelona Activa (Exp. 65-26)

19.855 €

Abierta Exp. 1135/2026

Licitació del servei gestió de nòmines, fiscal i seguretat social del personal de l'Ajuntament de Caldes d'Estrac

27.440 €

Abierta 3085-2949/2026

Aquest contracte té per objecte la prestació integral del Servei d’assessorament en matèria de consum, que comprèn el conjunt d’actuacions adreçades a la informació, orientació, formació i defensa dels drets de les persones consumidores i usuàries.

99.172 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2701/2026

Control de la zona d’aparcament regulat a la via pública amb estacionament limitat (zona vermella), amb la finalitat de fomentar la rotació de vehicles i facilitar l’accés als establiments comercials del municipi, mitjançant la limitació del temps màxim d’estada a una hora i mitja.

138.376 €

Abierta 2026_118

L'objecte del contracte és el servei de gestió de les xarxes socials del Consorci de Turisme del Baix Llobregat. Inclou l’actualització, dinamització, promoció, publicitat i l'anàlisi d'aquests perfils.

30.262 €

Abierta COM/2026/20

- Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell - Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming. - Captació d’imatges aèries amb dron.

84.741 €

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal del Cardener