CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE PROTEÒMICA EN MOSTRES BIOLÒGIQUES DE PACIENTS ONCOLÒGICS AMB CÀNCER DE MAMA, PRÒSTATA, PULMÓ I COLORECTAL EN ESTADI OLIGOMETASTÁSIC TRACTATS AMB RADIOTERÀPIA ESTEREOTÀCTICA ABLATIVA (SABR), PER A PROJECTE D’INVESTIGACIÓ, SUBVENCIONAT PER INSTITUTO DE SALUD CARLOS III (ISCIII) I COFINANÇAT PER LA UNIÓ EUROPEA

Expediente: EXP.NÚM.IISPV2025-11

Veure plec de clàusules particulars

78.002
Presupuesto base
78.002
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 ago 2025, 14:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ago 2025
Anuncio de Pliegos 13 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Fundació Institut d'Investigació Sanitària Pere Virgili

En la misma provincia (Tarragona)