Formalizada Servicios

Veure Plec de Clàusules Administratives

Expediente: Exp.Núm.IISPV2026-07

Contrato de servicios formalizado por Fundació Institut d'Investigació Sanitària Pere Virgili en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 73111000. Adjudicado el 28 may 2026 a Biosfer Teslab. Se recibió 1 oferta.

42.000
Presupuesto base
42.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
73111000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 22:00
Fecha límite
7 may 2026, 10:30
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Biosfer Teslab
NIF
B55617245
Importe
42.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 7 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (73 en Tarragona)

Formalizada 4449/2024

L’objecte del contracte és la realització de l’acció denominada “Assessorament integral a les empreses del Baix Ebre. Programa 360. Projecte Treball a les Comarques. Període 2024-2025”. L’objectiu és proporcionar a 12 microempreses i pimes que operen al Baix Ebre un suport amb una assistència professional i individualitzada, mitjançant assessors experts, que impulsi la consolidació del seu negoci, el seu creixement i com a conseqüència la creació d’ocupació, al mateix temps que orientar a 7 empresaris en la consecució de recursos provinents dels Fons Nuclears, per aprofitar aquests fons en benefici de les empreses del territori, segons les convocatòries vigents en aquell moment. El servei objecte del contracte consisteix en la posada a disposició d’aquestes empreses, d’una consultora externa i experta en aquelles temàtiques o àrees clau que afecten a l’operativitat d’una empresa, per tal que mitjançant una assistència tècnica continuada, aquest equip d’experts faci un acompanyament integral en aquelles actuacions concretes a millorar dintre de l’empresa amb la finalitat que aquestes siguin més competitives i puguin generar ocupació. Per a això, la consultora treballarà individualment amb cada empresa per millorar les necessitats i mancances d’aquestes, executant la planificació en base als objectius fixats i consensuats amb l’empresa, i si s’escau, oferint un recolzament i acompanyament en el disseny de projectes empresarials susceptibles de ser finançats pels Fons de Transició Nuclear, per tal de poder aconseguir que aquest finançament es quedi al territori i generi impuls econòmic i ocupació.

41.322 €

Adjudicada Exp.Núm.IISPV2026-08

Veure Plec de Clàusules Administratives Particulars

30.000 €

En evaluacion 4390440003-2026-0001773

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de desenvolupament del procés de participació ciutadana en el marc de la Llei de Barris.

16.000 €

En evaluacion 1503/2026

Consisteix en la prestació del servei per a la realització d’un estudi tecnològic i d’innovació, l’elaboració d’un mapa de tecnologies i serveis innovadors, el disseny de serveis tecnològics, l’assessorament a l’ens local i empreses del municipi, i l’organització d’activitats formatives i seminaris tecnològics, amb l’abast definit en el plec de prescripcions tècniques.

749.812 €

Formalizada Exp.Núm.IISPV2026-03

Veure Plec de Clàusules Particulars

72.500 €

Formalizada Exp.Núm.IISPV2026-01

Veure Plec de Clàusules Particulars

99.882 €

Más licitaciones de Fundació Institut d'Investigació Sanitària Pere Virgili