Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI DE DISSENY, PROTOTIPATGE I FABRICACIÓ DEL DISPOSITIU LATERAL FLOW ASSAY (LFA) METASPREAD TEST, PER A PROJECTE D’INVESTIGACIÓ, FINANÇAT PEL DEPARTAMENT DE RECERCA I UNIVERSITATS DE LA GENERALITAT DE CATALUNYA

Expediente: Exp.Núm.IISPV2025-08

Veure plec de clàusules particulars

45.000
Presupuesto base
45.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2025, 13:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2025
Anuncio de Pliegos 30 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jun 2025
Anuncio de Formalización 30 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Fundació Institut d'Investigació Sanitària Pere Virgili

En la misma provincia (Tarragona)