Formalizada Servicios

CONTRACTACIÓ DEL SERVEI D'ANÀLISI DE MOSTRES BIOLÒGIQUES MITJANÇANT L'APLICACIÓ DE TECNOLOGIA DE CROMATOGRAFIA DE LÍQUIDS ACOPLADA A ESPECTROMETRIA DE MASSES, PER PROJECTE D’INVESTIGACIÓ, SUBVENCIONAT PER INSTITUTO DE SALUD CARLOS III (ISCIII) I COFINANÇAT PER LA UNIÓ EUROPEA

Expediente: EXP.NÚM.IISPV2025-05

Veure plec de clàusules particulars

31.200
Presupuesto base
31.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 abr 2025, 15:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2025
Anuncio de Pliegos 23 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 abr 2025
Anuncio de Formalización 23 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Fundació Institut d'Investigació Sanitària Pere Virgili

En la misma provincia (Tarragona)