Formalizada Suministros

Contractació del disseny, fabricació i subministrament del pack nadó

Expediente: 2288/2026

L’objecte d’aquest contracte és el disseny, la producció i subministrament dels diversos elements que conformaran el Pack de Benvinguda dirigit als infants nascuts a l’Ametlla del Vallès

22.320
Presupuesto base
22.320
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Ametlla del Vallès, l', Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 15:28

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 jul 2026
Anuncio de Formalización 20 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:13