En evaluacion Suministros

Contractació de subministrament d’energia tèrmica a partir d’estella procedent de la gestió forestal local per la caldera de biomassa ubicada a l´antiga escola Abadessa Emma d´aquest municipi, mitjançant sistema dinàmic d´adquisició.

Expediente: X2025002361

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Sant Joan de les Abadesses en Girona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 09111400.

7.713
Presupuesto base
15.427
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
09111400
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
12 mar 2026, 16:02
Fecha límite
13 mar 2026, 01:00
Duración
1 año

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 abr 2026, 19:00

Mismo sector y zona (09 en Girona)

Abierta X2026000473

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres corresponents al Projecte d'instal·lació fotovoltaica per a autoconsum col·lectiu a la coberta de l'edifici municipal "La Concòrdia", situat al municipi de Sant Climent Sescebes.

60.099 €

Abierta 2026CSP11

Contracte de subministrament de Gasoil A i Gasoil B per la flota de vehicles, generadors d'emergència i eines de brigada de Cicle de l'Aigua del Ter, S.A.

135.480 €

Adjudicada COBS2026/090

Adhesió al contracte basat (Exp. 2025.04.A01) en l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya

98.857 €

Formalizada 2023/005610

Subministrament d’energia tèrmica a partir d’estella procedent de la gestió forestal local i sostenible per alimentar les dues calderes Heizomat RHK-AK300 i una caldera Heizomat RHK-AK 400, de la Central de Biomassa de la xarxa de calor ubicada a la zona esportiva del municipi de Roses corresponent a la categoria 2 pneumàtica del Sistema Dinàmic d’adquisició, que dona servei a la piscina municipal, al pavelló poliesportiu i a l’estadi de futbol, a les escoles Montserrat Vayreda i Jaume Vicens Vives, així com a la llar d’infants El Franquet, tots ells del municipi de Roses.

104.803 €

Desierta X2026000341

El contracteté per objecte el subministrament de pèl.let per la caldera de biomassa de l’escola Vilademany d’Aiguaviva

8.000 €

Adjudicada 2025/2659

Contracte d’ obra “Projecte executiu per a una instal·lació fotovoltaica en autoconsum col·lectiu al CEIP Empúries de L’ Escala", mitjançant adehsió a contracte basat en l’Acord marc de l’ACM, finançat amb el Fons del Mecanisme de Recuperació i Resiliència de la Unió Europea, Next generation , EU

80.369 €

En evaluacion X2026000705

Suministro de energía eléctrica para las dependencias, servicios y locales que son titularidad de diversas entidades locales de la comarca de La Garrotxa.

2.162.329 €

Adjudicada 20260013

Subministrament de gasoil-C per a la PVE de Campdorà

59.856 €

Formalizada X2026001996

Subministrament de gasoil de calefacció (tipus C) per les calderes i dipòsits municipals.

62.877 €

Adjudicada 2026/634

Subministrament de combustible i electricitat per a la recàrrega pública de vehicles, a través de l'Acord marc CCS-2026-3 de la Comissió Central de Subministraments de la Generalitat de Catalunya.

41.653 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan de les Abadesses

Abierta X2026001670

OBRES DE MILLORA DE LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ D´ESPORTS DE SANT JOAN DE LES ABADESSES

72.508 €

Abierta X2026001670

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres descrites al Projecte tècnic de MILLORES EN LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ ESPORTIU DESANT JOAN DE LES ABADESSES, redactat per l´arquitecte, Sr. Marc Grifell iVera i aprovat mitjançant acord adoptat pel Plenari Municipal en sessió celebrada en data 27 de novembre de 2025.

72.508 €

Abierta X2026001437

CONTRACTE OBRES 1R I 3R DESGLOSSAT DEL PROJECTE DE GRAN REHABILITACIÓ DE L´ANTIGA CASERNA DE LA GUÀRDIA CIVIL PER A RECONVERTIR-LA EN UN EDIFICI PLURIFAMILIAR DE 9 HABITATGES DE CARÀCTER SOCIAL

245.285 €

Abierta X2025002361

CONTRACTE SUBMINISTRAMENT ENERGIA TÈRMICA A PARTIR D´ESTELLA PROCEDENT DE LA GESTIÓ FORESTAL LOCAL PER CALDERA DE BIOMASSA A L´ANTIGA ESCOLA ABADESSA EMMA MITJANÇANT SISTEMA DINÀMIC D´ADQUISICIÓ

15.427 €

En evaluacion X2026001437

S’ha previst la present actuació que preveu la intervenció a l’interior de 5 dels 9 habitatges. Concretament els habitatges situats al 2n2a, 3r1a, 3r2a, 4t1a i 4t2a. Es preveu dur a terme les obres de desmuntatges d’instal·lacions existents, la primera fase de totes les instal·lacions, l’intradós de les façanes i l’actuació en els banys per deixar-los renovats. Alhora, també es preveu la reparació de la claraboia per tal d’evitar les filtracions que té actualment l’edifici. La xarxa elèctrica de l’interior de l’habitatge es renovarà fins al quadre de distribució, incloent derivacions individuals fins a comptadors, però sense mecanismes. La xarxa d’aigua de l’interior de l’habitatge es substituirà amb tub de polietilè, excloent aixetes i sanitaris. A més, s’instal·larà la xarxa hidràulica per a la calefacció a l’interior de l’habitatge. Es realitzarà el revestiment vertical dels banys i la instal·lació de plats de dutxa. L’intradós de les façanes es farà per l’interior dels habitatges amb cartró-guix i aïllament. Finalment, es repararà la claraboia de la part superior de l’escala. Per altra banda, aquesta fase d´actuació també inclou una actuació vertebradora de les obres que consistirà en la implementació d'un ascensor adaptat .

245.285 €