Abierta Sin plazo publicado Obras

OBRES DE MILLORA DE LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ D´ESPORTS DE SANT JOAN DE LES ABADESSES

Expediente: X2026001670

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres descrites al Projecte tècnic de MILLORES EN LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ ESPORTIU DE SANT JOAN DE LES ABADESSES, redactat per l´arquitecte, Sr. Marc Grifell iVera i aprovat mitjançant acord adoptat pel Plenari Municipal en sessió celebrada en data 27 de novembre de 2025.

72.508
Presupuesto base
72.508
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Joan de les Abadesses, Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 19:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan de les Abadesses

Abierta X2026001670

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres descrites al Projecte tècnic de MILLORES EN LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ ESPORTIU DESANT JOAN DE LES ABADESSES, redactat per l´arquitecte, Sr. Marc Grifell iVera i aprovat mitjançant acord adoptat pel Plenari Municipal en sessió celebrada en data 27 de novembre de 2025.

72.508 €

Abierta X2026001437

CONTRACTE OBRES 1R I 3R DESGLOSSAT DEL PROJECTE DE GRAN REHABILITACIÓ DE L´ANTIGA CASERNA DE LA GUÀRDIA CIVIL PER A RECONVERTIR-LA EN UN EDIFICI PLURIFAMILIAR DE 9 HABITATGES DE CARÀCTER SOCIAL

245.285 €

Abierta X2025002361

CONTRACTE SUBMINISTRAMENT ENERGIA TÈRMICA A PARTIR D´ESTELLA PROCEDENT DE LA GESTIÓ FORESTAL LOCAL PER CALDERA DE BIOMASSA A L´ANTIGA ESCOLA ABADESSA EMMA MITJANÇANT SISTEMA DINÀMIC D´ADQUISICIÓ

15.427 €

En evaluacion X2026001437

S’ha previst la present actuació que preveu la intervenció a l’interior de 5 dels 9 habitatges. Concretament els habitatges situats al 2n2a, 3r1a, 3r2a, 4t1a i 4t2a. Es preveu dur a terme les obres de desmuntatges d’instal·lacions existents, la primera fase de totes les instal·lacions, l’intradós de les façanes i l’actuació en els banys per deixar-los renovats. Alhora, també es preveu la reparació de la claraboia per tal d’evitar les filtracions que té actualment l’edifici. La xarxa elèctrica de l’interior de l’habitatge es renovarà fins al quadre de distribució, incloent derivacions individuals fins a comptadors, però sense mecanismes. La xarxa d’aigua de l’interior de l’habitatge es substituirà amb tub de polietilè, excloent aixetes i sanitaris. A més, s’instal·larà la xarxa hidràulica per a la calefacció a l’interior de l’habitatge. Es realitzarà el revestiment vertical dels banys i la instal·lació de plats de dutxa. L’intradós de les façanes es farà per l’interior dels habitatges amb cartró-guix i aïllament. Finalment, es repararà la claraboia de la part superior de l’escala. Per altra banda, aquesta fase d´actuació també inclou una actuació vertebradora de les obres que consistirà en la implementació d'un ascensor adaptat .

245.285 €

Adjudicada X2026000369

OBRA RECONSTRUCCIÓ PASSEIG DE L´ARÇAMALA

57.234 €

En la misma provincia (Girona)