Contractació de les obres de construcció d’una pista de pàdel municipal a Capafonts

Expediente: 4303980001-2026-0000036

Execució de les obres incloses en el projecte tècnic de construcció d’una pista de pàdel municipal a Capafonts, incloent moviments de terres, fonamentació, pavimentació, instal·lació d’estructura esportiva, tancaments i elements complementaris fins a la seva posada en funcionament.

64.773
Presupuesto base
64.773
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Capafonts, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 21:00

Organismo contratante

Ajuntament de Capafonts

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 abr 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Capafonts

En la misma provincia (Tarragona)