Abierta Sin plazo publicado Obras

Execució de les obres incloses en el projecte “Creació de zona d’aparcament dissuasiu a Capafonts”.

Expediente: 4303980001-2026-0000048

Execució de les obres de creació d’una zona d’aparcament dissuasiu a l’entrada del municipi de Capafonts, d’acord amb el projecte tècnic aprovat, incloent els treballs d’adequació del terreny, pavimentació, accessos, drenatge i resta d’actuacions necessàries per a la correcta funcionalitat de l’aparcament.

78.767
Presupuesto base
78.767
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Capafonts, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 mar 2026, 15:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Capafonts

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 mar 2026
Anuncio de Pliegos 13 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Capafonts

En la misma provincia (Tarragona)