Formalizada Suministros

Consisteix en el subministrament, amb instal·lació, de 22 càmeres noves de seguretat, videovigilància i control de trànsit, per tal de substituir les ja existents per models nous amb característiques tècniques actualitzades, així com la seva integració a la xarxa existent i la instal·lació d’un nou sistema de gravació amb analítica intel·ligent, segons les especificacions tècniques i condicions requerides en el plec de prescripcions tècniques (en endavant, PPT), document de caràcter contractual que complementa el plec de clàusules administratives particulars.

Expediente: 15003/2025

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Salou en Tarragona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 35125300. Adjudicado el 27 feb 2026 a TELEX INTEGRACIÓ DE XARXES S.A.. Se recibieron 5 ofertas.

20.000
Presupuesto base
20.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
35125300
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:26
Fecha límite
31 dic 2025, 00:59
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
TELEX INTEGRACIÓ DE XARXES S.A.
NIF
A43440023
Importe
14.790
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 31 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:26

Mismo sector y zona (35 en Tarragona)

Formalizada 2602/2025

Vestuari per a la brigada de l’Ajuntament de la Pobla de Mafumet.

92.352 €

Adjudicada Compres Exp. 287.2026.G626-P2

Contracte específic,cat. 1 Vestuari i equipament per la Guàrdia Urbana delSDA de vestuari de l'Ajuntament de Tarragona pel subministrament de polos de màniga curta i màniga llarga, components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona.

30.500 €

Anulada C038_26

L'objecte del present contracte és el subministrament i els serveis associats (instal·lació, connexió i posada en marxa local) del nou sistema de seguretat de l’EDAR de Tarragona Nord, incloent el desmuntatge de les instal·lacions obsoletes. Es defineix com a Contracte Mixt, essent la prestació principal el subministrament d’equips, d'acord amb les característiques i condicions fixades al Plec de Prescripcions Tècniques regulador d’aquest contracte.

20.926 €

Adjudicada 3507/2026

Adhesió de l’Ajuntament a l’Acord marc de subministrament d’uniformitat policial i adjudicació del contracte basat pel subministrament dels elements adscrits al lot 1 i 2 de l'ACM.

24.984 €

Adjudicada Compres. Exp. 929.2025.G626-P2

Contracte específic per adquisició de vestuari (pantalons amb proteccions, mitjons i samarretes interiors màniga llarga), components de la uniformitat de la Guàrdia Urbana de Tarragona mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

38.724 €

Adjudicada Compres. Exp. 928/2025-G626 (P2)

Contracte específic pel subministrament de 220 conjunts d'armilles antibales de protecció individual (bossa de transport, paquets balístics per espatlles, frontal i esquena, una funda interior i una funda exterior) i de 55 fundes exteriors per reposició en cas de deteriorament, pels agents de la Guàrdia Urbana, mitjançant Sistema Dinàmic d'Adquisició de Vestuari, Lot 1

135.083 €

En evaluacion 07-2026

Servicio de lavandería y alquiler de la ropa laboral del personal de SIRUSA

58.000 €

Formalizada CBA979/2026

Compra Directa De Arco Detector De Metales (Subdelegacion Del Gobierno En Tarragona)

2.845 €

Adjudicada REU-28/2026

Suministro De Cuatro Reguladores M1 Compatible Con Las Máscaras Msa G1 Con Conector Tipo Ps-Maxx Y Volante Adaptador De La Conexión Ps-Maxx A M45X3

1.600 €

Formalizada Compres Exp.175/2026 G626

Subministrament, per lots, d’armes curtes de dotació i accessoris, fundes de seguretat per a armes, cartutxeria i accessoris varis per a realitzar les pràctiques de tir reglamentàries, amb destinació a la Guàrdia Urbana de Tarragona.

46.003 €

Más licitaciones de Ajuntament de Salou