Formalizada Administrativo especial

concessió l’ús privatiu del domini públic del bar ubicat al Parc Catalunya de Sant Joan de Vilatorrada, amb destí a l’explotació de l’activitat de bar sense cocció, el seu magatzem, la zona exterior de terrassa, així com, el manteniment dels serveis públics annexes

Expediente: X2025007478

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55410000. Adjudicado el 24 feb 2026 a TANIA MARTÍN AZUAGA. Se recibieron 4 ofertas.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 16:05
Fecha límite
9 feb 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
TANIA MARTÍN AZUAGA
NIF
77318036V
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:41

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta X2026000129

Contractació del servei de prevenció de riscos laborals aliè de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial Data. 09/01/2026

58.565 €

Abierta X2026002981

Contractació mixta pel subministrament i el servei de manteniment del programari de gestió integral dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada

89.454 €