Abierta 14 sep 2026 (14d 8h) Servicios

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

Expediente: X2026000129

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 71317000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 14 sep 2026.

28.960
Presupuesto base
58.565
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71317000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 ago 2026, 08:00
Fecha límite
14 sep 2026, 14:00 (14d 8h)
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 ago 2026, 08:00
Anuncio de Pliegos 30 ago 2026, 08:00
Fin Plazo Presentación 14 sep 2026, 14:00
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (71 en Barcelona)

Abierta 603.2026.126

Serveis de Direcció d'Execució d'Obra de les obres prèvies d'intervenció arqueològica i actuacions en el subsòl de la nau 8 de Can Batlló, al Districte de Sants-Montjuïc, de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible

66.005 €

Abierta 603.2026.125

Serveis de Direcció d'Execució d'Obra de les obres de remodelació de les mitgeres del Jardi Francesc Masclans, al Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible

50.440 €

Abierta 904136/26

Servei de consultoria i assistència tècnica per a l’elaboració d’un estudi d’anàlisi i recopilació sobre solucions basades en la natura (SBN) per a zones urbanes mediterrànies.

19.834 €

Abierta 2023/0033976

Acord marc amb diverses empreses per a la redacció d’estudis complets d’enllumenat (Actualització d'inventari i estudi complet d'eficiència energètica de l'enllumenat públic ) i per a la redacció d’estudis simplificats d'eficiència energètica de l'enllumenat públic, dividit en dos lots

43.500 €

Abierta 611.2026.082

Serveis de Direcció d’Execució d’Obra de les obres de remodelació de les mitgeres de l’antiga carretera d’Horta, al Districte de l’Eixample i de la mitgera del Parc de la Sagrera, al Districte de Sant Martí, a Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

93.281 €

Abierta 001_26003257

Servei de supervisió tècnica d'enginyeria en els esdeveniments i espectacles de caràcter extraordinari amb llicència d'ocupació de via pública al Districte de Ciutat Vella.

37.128 €

Abierta CP-2026-46

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de les obres de construcció d’un setè búnquer a l’Hospital Duran i Reynals.

82.385 €

Abierta 2026-127

Serveis de redacció del projecte, direcció facultativa i executiva, control de qualitat de l’obra civil i de les instal·lacions, per dur a terme la reforma de la planta 1/3 per la nova sala d’urgències a l’edifici de Villarroel, a l’HCB

76.301 €

Abierta CP-2026-47

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de les obres de reforma del local situat a Sant Ponç per a ús administratiu de l’Institut Català d’Oncologia de Girona.

18.382 €

Abierta S-03595-2026

AT, df y css para Roc Boronat CT Rne Cataluña

15.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta X2025005425

Contractació del servei de recollida d'animals abandonats i gestió de colònies de gats

49.393 €

Abierta X2020005642

Contractació del servei de gestió de la Llar d'infants de Sant Joan de Vilatorrada

1.504.000 €

En evaluacion X2026001702

prestació del servei de monitoratge i acompanyament del Bus a peu durant el curs 2026-2027, que consisteix en l’acompanyament als alumnes que utilitzen els itineraris de camins escolars segurs que porten, cadascun d’ells, a les tres escoles municipals sortint de diferents zones del municipi. En cada camí, la persona que fa l’acompanyament ha de recollir a l’alumnat que està autoritzat a fer ús del servei en cadascuna de les diferents parades del recorregut, i acompanyar-los fins a l’interior de l’escola corresponent.

22.786 €