Formalizada Administrativo especial

Concessió demanial de l'ús privatiu d'un espai públic per a l'explotació d'una antena de telefonia amb foment de l'ús compartit.

Expediente: e-02.07.1376 6/2023

L’objecte de la concessió és la cessió d’un espai municipal situat a l’entorn del cementiri municipal per a l’explotació d’una antena de telefonia mòbil i el seu ús compartit.

200.000
Presupuesto base
200.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Ripoll, Girona (Cataluña)
Publicación
19 ago 2025, 14:41

Organismo contratante

Ajuntament de Ripoll

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 ago 2025
Anuncio de Pliegos 19 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 ago 2025
Anuncio de Formalización 19 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Ripoll

En la misma provincia (Girona)