Adjudicada Suministros

Comunicadors Verticals (Ascensors Sala) Cofinançat en el Marc de Next Generation UE

Expediente: 2025/2627

Subministrament i la instal·lació de les comunicacions verticals entre plantes al Palau dels Comtes- convent de Sant Domenec, de Castelló d’Empúries , cofinançat en el marc de l’instrument de finançament NEXT GENERATION UE, dins del pla de rehabilitació d’edificis de titularitat pública (PIREP local) en el marc del pla de recuperació, transformació i resilència línia 2

130.785
Presupuesto base
130.785
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castelló d'Empúries, Girona (Cataluña)
Publicación
12 nov 2025, 14:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 nov 2025
Anuncio de Pliegos 12 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 nov 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Castelló d'Empúries

En la misma provincia (Girona)