Adjudicada Servicios

col.locació de senyals verticals, desbrossament i tractament de la vegetació dels camins, així com manteniment de la senyalització horitzontal i vertical de la xarxa de senders Itinerànnia a la comarca

Expediente: 2025/1961

Contrato de servicios adjudicado por Consell Comarcal de l'Alt Empordà en Girona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 77312000. Adjudicado a SENYALITZACIO I NATURA SL. Se recibieron 5 ofertas.

24.857
Presupuesto base
33.143
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
77312000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 14:05
Fecha límite
12 feb 2026, 00:59
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
SENYALITZACIO I NATURA SL
NIF
B10671246
Importe
20.842
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación 12 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (77 en Girona)

Abierta 2026037774

L’objecte del contracte és el servei de manteniment i neteja dels espais de jocs infantils i espais per a gossos a la ciutat de Girona, així com promoure la inserció sociolaboral de persones amb discapacitat. Veure l'apartat 1 de l'annex I del PCAP

137.268 €

Abierta 2026/541

Contrato del servicio de refuerzo para el mantenimiento y jardinería de diversas zonas verdes y otros espacios públicos, y de los trabajos de limpieza y desbroce manual y mecanizado de zonas verdes y otros espacios urbanos del municipio de l'Escala.

256.198 €

Abierta 2026/1429

Licitación para la contratación de los servicios de jardinería en los espacios públicos del municipio de Begur.

372.155 €

Formalizada X20230001820

Contractació anticipada del manteniment anual de les franges exteriors de prevenció dels incendis forestals, per tal d’assegurar la continuïtat temporal d’aquestes infraestructures, realitzant operacions forestals d’estassada i de trituració del sotabosc que garanteixin el compliment dels criteris d’execució establerts en el Decret 123/2005 i en el Plec de prescripcions tècniques del contracte.

33.758 €

En evaluacion 2026/1819

Prestació del servei de manteniment anual de les franges perimetrals exteriors de prevenció d'incendis forestals, així com de les parcel·les interiors i zones verdes del municipi de l'Escala, incloent els treballs forestals necessaris per garantir les condicions de prevenció d'incendis d'acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

99.143 €

En evaluacion 2026/84

El Consorci de Les Vies Verdes de Girona és una entitat pública adscrita a la Diputació de Girona, essent el seu objecte la gestió de les diferents rutes que integren les vies verdes de Girona, així com el manteniment i la millora de la infraestructura, la promoció del seu ús i l'ampliació de la xarxa.El Consorci de les Vies Verdes de Girona té la necessitat de contractar el servei de manteniment de les rutes que s'indiquen a continuació i que es distribuiran en els següents lots: - Lot 1: Ruta Tren Petit - Lot 2: Ruta del Ferro i Carbó, i el Camí ramader Campdevànol Amb l'objectiu de promoure la inserció sociolaboral de determinats col·lectius amb risc d'exclusió social, concretament de les persones amb discapacitat, es reserva la contractació de tots els lots a entitats que tinguin la condició de Centres Especials de Treball d'iniciativa social, d'acord amb la Disposició Addicional Quarta en relació a la Disposició Final Catorzena de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic, i d'acord amb els requisits establerts al RD Legislatiu 1/2013, de 29 de novembre, que aprova el text refós de la Llei general de dret de les persones amb discapacitat i de la seva inclusió, així com les seves normatives reglamentàries de desplegament.

135.287 €

En evaluacion X2026000061

Prestación por medios externos del servicio consistente en el mantenimiento, conservación y limpieza de los jardines y las zonas verdes del municipio de Campdevànol.

206.366 €

Adjudicada 2026/117_7

Contracte de servei d'emergènciad’arranjament del Camí Vell de Torroella-L’Estartit degut al temporal Harry

10.570 €

Formalizada GRO-63/2025

Mantenimiento, Conservacion Y Limpieza De Zonas Ajardinadas En El Aeropuerto Girona - Costa Brava

26.634 €

Adjudicada GRO-42/2026

Tala De Árboles Vulneraciones Ofz Rwy 19

9.300 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de l'Alt Empordà