CASAL D'ESTIU PER NENS

Expediente: X2026000670

L’objecte del contracte és la realització dels casals d’estiu del municipi d’Alp per a nens de 3 a 12 anys durants els mesos de Juliol i Agost i l’última setmana de Juny

141.189
Presupuesto base
141.189
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Alp, Girona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 17:30

Organismo contratante

Ajuntament d'Alp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament d'Alp

En la misma provincia (Girona)