Formalizada Suministros

ADQUISICIÓ I COL·LOCACIÓ DE MATERIALS PER A LA CREACIÓ DE SISTEMA D'OMBRES

Expediente: 3040/2024

Contracte de subministrament per l'adquisició i col·locació de materials per a la creació del sistema d'ombres-itinerari d'arbrat

24.793
Presupuesto base
24.793
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ametlla de Mar, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 jun 2025, 14:27

Organismo contratante

Ajuntament de l'Ametlla de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jun 2025
Anuncio de Pliegos 27 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 jun 2025
Anuncio de Formalización 27 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08