Formalizada Suministros

Vehicle tot terreny multi funció amb grua i bolquet pel servei de neteja de les platges

Expediente: 8522/2025

Subministrament d'un vehicle tot terreny multi funció amb grua i bolquet pel servei de neteja de les platges

108.000
Presupuesto base
108.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cunit, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 10:20

Organismo contratante

Ajuntament de Cunit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 feb 2026
Anuncio de Formalización 25 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:36

Más licitaciones de Ajuntament de Cunit

En la misma provincia (Tarragona)