Formalizada Suministros

Adquisició d’un vehicle d’ocasió, camió de fins a 3,5 tones de MMA, i llargada màxima 6 metres, amb plataforma elevadoraamb una alçada màxima de treball de com a mínim 17 metres i cistella apte per a 2 operaris per a la Societat Municipal Castelló d’Empúries 2000 SA

Expediente: 230/2026

Contrato de suministros formalizado por Castelló d'Empúries 2000, SA en Girona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 34142100. Adjudicado el 27 may 2026 a BOADELLA VALLSMADELLA S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

50.000
Presupuesto base
50.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34142100
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
30 abr 2026, 14:04
Fecha límite
15 may 2026, 14:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
BOADELLA VALLSMADELLA S.L.
NIF
B17932773
Importe
46.930
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Castelló d'Empúries 2000, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026, 14:04
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026, 14:04
Fin Plazo Presentación 15 may 2026, 14:00
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización 27 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:30

Mismo sector y zona (34 en Girona)

Abierta 486/2022 i 66/2022

Anunci de licitació del contracte de servei de conservació i manteniment de les instal.lacions de l’enllumenat públic de Vila-sacra així com el servei d’instal.lació, manteniment i desmuntatge de l’enllumenat de Nadal del municipi

48.000 €

Abierta CCS12026000059

Constitueix l'objecte d’aquest contracte el subministrament d'una furgoneta d’intervenció policial destinada a la unitat operativa de la policia municipal. Aquesta furgoneta s’ha de subministrar degudament transformada i equipada d'acord amb les prescripcions tècniques establertes al Plec de prescripcions tècniques (PPT): vehicle tipus furgoneta d'intervenció policial, amb carrosseria adaptada, equipament de seguretat, sistemes d'il·luminació d'emergència, sistema de comunicacions compatible amb la xarxa RESCAT de Catalunya, sistema de videovigilància vehicular exterior amb gravador digital, i imatge corporativa policial.

75.000 €

Abierta CONC2026000039

Contrato mixto de servicios de montaje, desmontaje y mantenimiento del árbol de Navidad, de la totalidad de las luces tipo Daliniano que forman parte del alumbrado Navideño y el suministro en régimen de alquiler y mantenimiento de las mismas durante la campaña de Navidad de la ciudad de Figueres

452.876 €

Adjudicada 2026/8927

a) Subministrament d’una pantalla informativa lumínica LED viària de tipologia 2, això és, de mida mitjana o estàndard, d’informació variable. b) Els següents treballs i serveis necessaris per la seva correcta instal·lació i posada en servei: - Estudi que ha de contemplar les especificacions tècniques de la instal·lació de la pantalla - Instal·lació de la pantalla a la via pública, en particular, a la carretera GIV-4016, que va de Planes a Toses per Fornells de la Muntanya c) El servei complementari següent ofert a l’apartat de “preus complementaris”: el servei de vigilància de funcionament de la pantalla des del mes d’octubre de 2026 fins el mes d’abril de 2027.

13.735 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament en la modalitat de rènting, d’un camió amb plataforma elevadora telescòpica de com a mínim 16 metres per a ús del servei públic municipal.

90.720 €

Adjudicada COBS2026/066

Contracte per a l'adquisició d'un vehicle furgoneta híbrida per a l'Àrea d'Esports, Infància i Joventut, mitjançant Acord Marc ACM (exp. núm. 2023.07)

38.617 €

Adjudicada COBS2026/021

Contracte de subministrament, mitjançant rènting, de quatre turismes KIA i dues motocicletes SYM 125 per a la Policia Local, a través de contractació basada en Acord marc de l'ACM.

208.896 €

Adjudicada X2026000276

Subministrament furgoneta elèctrica

28.594 €

En evaluacion X2026001699

Contracte de subministrament consistent en l’adquisició d’armaris destinats a edificis plurifamiliars per a la recollida de residus porta a porta

196.112 €

En evaluacion X2025004902

Contratación del suministro e instalación de luces de Navidad

187.476 €

Más licitaciones de Castelló d'Empúries 2000, SA