Formalizada Suministros

Adquisició d’un vehicle d’ocasió amb plataforma elevadora

Expediente: 230/2026

Adquisició d’un vehicle d’ocasió, camió de fins a 3,5 tones de MMA, i llargada màxima 6 metres, amb plataforma elevadora amb una alçada màxima de treball de com a mínim 17 metres i cistella apte per a 2 operaris per a la Societat Municipal Castelló d’Empúries 2000 SA

50.000
Presupuesto base
50.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Castelló d'Empúries, Girona (Cataluña)
Publicación
30 abr 2026, 14:02

Organismo contratante

Castelló d'Empúries 2000, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026, 14:02
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026, 14:02
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación 26 may 2026, 12:36
Anuncio de Formalización 8 jul 2026, 12:24

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jul 2026, 10:14