Abierta Sin plazo publicado Obras

ADJUDICACIO DE LES OBRES DE RECONVERSIÓ D'UN ESPAI DEL PAVELLÓ MUNICIPAL EN SAIAR (SERVEI D'ATENCIÓ INTEGRAL EN L'ÀMBIT MUNICIPAL), I ADEQUACIÓ DE L'ESPAI EXTERIOR IMMEDIAT

Expediente: X2026001743

obres consistents en la remodelació dels espais existents als requisits funcionals del programa de necessitats derivat de la implantació del nou servei de SAIAR, així com l’adequació d’aquests a les condicions d’accessibilitat.

116.600
Presupuesto base
116.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Riells i Viabrea, Girona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 12:44
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Riells i Viabrea

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Riells i Viabrea

En la misma provincia (Girona)