Adjudicada Suministros

ADHESIÓ I CONTRACTE BASAT E L'ACORD MARC DE L'ASSOCIACIÓ CATALANA DE MUNICIPIS (ACM) DE SUBMINISTRAMENT D'EQUIPS PER A LA GENERACIÓ D'ENERGIA SOLAR FOTOVOLTÀICA AMD DESTINACIÓ A LES ENTITATS LOCALS DE CATALUNYA, (EXP. 2021.03). LOT 3

Expediente: 549/2024

Adquisició de carregador de 60 KW per a vehicle elèctric i estudi per a la seva instal·lació

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Publicación
14 nov 2024, 14:45

Organismo contratante

Ajuntament de Barbens

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 nov 2024
Anuncio de Pliegos 14 nov 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 nov 2024
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17