Formalizada Suministros

Adquisició de monitors de gamma alta, sistemes de videoconferència i micròfons sense fils per aules i sales d’ús comú de la UdL.

Expediente: 2025SUB122

Contrato de suministros formalizado por Universitat de Lleida en Lleida. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 51310000. Se recibieron 5 ofertas.

79.402
Presupuesto base
88.128
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
51310000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 17:45
Fecha límite
9 dic 2025, 12:59
Duración
2 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Universitat de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 9 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:25

Mismo sector y zona (51 en Lleida)

Formalizada 001/2025/6556/I264

L’objecte del present contracte és la prestació d’un servei integral destinat a garantir la continuïtat operativa, modernització i millora del sistema de producció i emissió de Ràdio Tàrrega, mitjançant: - El subministrament en règim d’arrendament sense opció de compra de l’equipament necessari. - La migració i actualització del sistema existent d’automatització radiofònica. - La instal·lació, configuració i posada en funcionament. - La formació del personal usuari. - El manteniment preventiu i correctiu, incloent-hi suport tècnic especialitzat durant tota la vigència del contracte. El sistema ha de permetre la gestió digital d’arxius d’àudio i la automatització de la senyal d’emissió radiofònica, assegurant un servei continu, estable i professional.

14.397 €

Formalizada CONTR/2025/0000000794

Serveis d’instal·lació del sistema de validació embarcada per la unitats de tren de la línia Lleida – Terrassa incloent el subministrament dels equips per a FGCRail (Ref:NS09/26)

50.100 €

Formalizada 3862/2018

Servei de control horari i gestió d'informació que es descriu en el Plec de condicions administratives i Plec de preescripcions tècniques.

10.890 €

Formalizada SUB_OBE_2025_0007

Subministrament de sistemes i equips de sonorització i il·luminació, inclosa la instal·lació i posada en marxa, que es basa bàsicament en la instal·lació de les llums i dels altaveus, així com el servei tècnic pel muntatge i desmuntatge d’aquests elements materials per tal d’adequar les carrosses amb motiu de la Cavalcada de Reis, i del seguiment per part dels tècnics de la seva posada en marxa i execució durant la Cavalcada de Reis i també del subministrament i servei de sonoritza-ció, il·luminació i serveis audiovisuals, inclosa la instal·lació i posada en marxa, necessaris per a l‘activitat anomenada Factoria dels Reixos.

34.959 €

Más licitaciones de Universitat de Lleida