Adjudicada Suministros

Adhesió a la primera pròrroga del lot del grup d’autoconsum (lot 4) de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04).

Expediente: ADAM/2025/04_1rpròrroga_LOT4

Contrato de suministros adjudicado por Habitatges Municipals de Sabadell, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 09310000. Adjudicado el 26 ago 2026 a ELECTRA CALDENSE ENERGIA SA. Se recibió 1 oferta.

18.610
Presupuesto base
18.610
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 12:04

Adjudicación

Adjudicatario
ELECTRA CALDENSE ENERGIA SA
NIF
A62420815
Importe
18.610
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta CONT2600081

L'objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : Gasolina sense Plom 95º i Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra,compressor, generador, etc...).

28.000 €

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Adjudicada X2026000759

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en dos equipaments municipals, El Forroll (2a fase) i el CAP, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03 – Lot 5).

121.686 €

En evaluacion 15013509

Subministrament energia elèctrica en alta tensió per a les empreses del grup TMB, període 2027-29.

82.800.000 €

Adjudicada 1431-0316/2026

Cbas AMAR subministrament de 33.000 gasoil B per les instal·acions del PAB

42.900 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

Más licitaciones de Habitatges Municipals de Sabadell, SA