Adjudicada Suministros

Acord d'adhesió a l'adjudicació del lot únic de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM. EXP.2025.04.A01

Expediente: ADAM/2026/03

Contrato de suministros adjudicado por Habitatges Municipals de Sabadell, SA en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 09123000. Adjudicado el 26 ago 2026 a ENDESA ENERGÍA SAU. Se recibió 1 oferta.

80.000
Presupuesto base
80.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
09123000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 12:06

Adjudicación

Adjudicatario
ENDESA ENERGÍA SAU
NIF
A81948077
Importe
80.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Adjudicada X2026000759

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en dos equipaments municipals, El Forroll (2a fase) i el CAP, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03 – Lot 5).

121.686 €

En evaluacion 15013509

Subministrament energia elèctrica en alta tensió per a les empreses del grup TMB, període 2027-29.

82.800.000 €

Adjudicada 1431-0316/2026

Cbas AMAR subministrament de 33.000 gasoil B per les instal·acions del PAB

42.900 €

Adjudicada X2025004417

Adhesió a la primera pròrroga de l'acord marc de subministrament d'equips per a la generació d'energia solar fotovoltàica amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

2.250 €

En evaluacion 904453/26

Constitueix l'objecte del contracte l'alienació mitjançant subhasta pública de “l’estalvi energètic estimat” per un total de 1.525,511 MWh/any generats o obtinguts per les actuacions d’eficiència energètica ja realitzades per part de l’AMB segons consten a la present clàusula i es detallen al Plec de prescripcions tècniques. Els estalvis d’energia generats doncs, amb les actuacions d’eficiència energètica esmentades seran cedits a l’adjudicatari, subjecte obligat o delegat, a canvi d’una contraprestació econòmica aplicable a tots ells, amb independència de l’actuació de què es tracti, i amb el ple efecte translatiu inherent a la compravenda. Als efectes del procediment d'acreditació davant l'autoritat competent, les parts signaran el conveni CAE previst al RD 36/2023, de 24 de gener, pel que s’estableix un sistema de Certificats d’Estalvi Energètic (CAE), que opera com a instrument administratiu d'acreditació del negoci translatiu. Els esmentats estalvis estan catalogats a l’Inventari de l’AMB com a béns patrimonials de naturalesa incorporal, d’acord amb l’article 7.2 de la Llei 33/2003, de 3 de novembre, de Patrimoni de les Administracions Públiques (en endavant LPAP), no afectats a l’ús general o servei públic, i es troben lliures de càrregues.

175.434 €

Más licitaciones de Habitatges Municipals de Sabadell, SA