En evaluacion Servicios

ACORD MARC PRESTACIÓ DE SERVEIS DE MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU DE LA FLOTA DE CAMIONS AMB MMA MAJOR DE 3.500KG

Expediente: ACMP-02/2026-NV-GR

Acord marc per a l’homologació de proveïdors per a la prestació de serveis de manteniment preventiu i correctiu de la flota de camions amb MMA major de 3.500 Kg de la societat municipal “LA PINASSA PROMOCIONS I SERVEIS MUNICIPALS, S.A.”

204.000
Presupuesto base
204.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 13:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de LA PINASSA, Promocions i Serveis Municipals, SA