LICITACIÓ SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT, BUIDAT I RETORN DE LES CAIXES OBERTES I CAIXA COMPACTADORA AMB GANXO OMPLERTES AMB RESIDUS MUNICIPALS

Expediente: L01-2026-GR

Licitació Servei de recollida, transport, buidat i retorn de les caixes obertes i caixa compactadora amb ganxo omplertes amb residus municipals de les fraccions de paper-cartró i envasos, ubicats a les instal·lacions de la planta de transferència del Municipi de Premià de Dalt, als diferents centres de tractament de residus a instància de la Societat Municipal de l’Ajuntament de Premià de Dalt “LA PINASSA, PROMOCIONS I SERVEIS MUNICIPALS S.A.”.

34.510
Presupuesto base
34.510
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Premià de Dalt, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2026, 16:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2026
Anuncio de Pliegos 10 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de LA PINASSA, Promocions i Serveis Municipals, SA

Abierta L02-2026-GR

SERVEI RECOLLIDA, TRANSPORT, BUIDAT I RETORN DE LES CAIXES OBERTES I CAIXA COMPACTADORA AMB GANXO OMPLERTES DE RESIDUS

38.080 €

Abierta L02-2026-GR

Prestació successiva del servei de recollida, transport, buidat i retorn de les caixes obertes i caixa compactadora amb ganxo omplertes amb residus municipals de les fraccions de paper-cartró i envasos, ubicats a les instal·lacions de la planta de transferència del Municipi de Premià de Dalt, als diferents centres de tractament de residus a instància de la Societat Municipal de l’Ajuntament de Premià de Dalt “LA PINASSA, Promocions i Serveis Municipals S.A.”.

22.400 €

Abierta ACMP-04/2026-NV-GR

ACORD MARC PER A LA PRESTACIÓ DE SERVEIS DE CANVI I REPARACIÓ DE PNEUMÀTICS DE LA FLOTA DE VEHICLES DE LA SOCIETAT MUNICIPAL.

34.000 €

Desierta L01-2026-GR

Licitació Servei de recollida, transport, buidat i retorn de les caixes obertes i caixa compactadora amb ganxo omplertes amb residus municipals de les fraccions de paper-cartró i envasos, ubicats a les instal·lacions de la planta de transferència del Municipi de Premià de Dalt, als diferents centres de tractament de residus a instància de la Societat Municipal de l’Ajuntament de Premià de Dalt “LA PINASSA, PROMOCIONS I SERVEIS MUNICIPALS S.A.”.

20.300 €

Adjudicada ACMP-03/2026-NV-GR

ACORD MARC PER LA PRESTACIÓ DE SERVEIS DE MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU DELS EQUIPS RECOL·LECTORS DE RESIDUS I EQUIPS D'AIGUA A PRESSIÓ INSTAL·LATS EN VEHICLES.

68.000 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €