UNKNOWN Suministros

Acord marc, amb diverses empreses, per al subministrament de filferro d'acer recuit i de material fèrric

Expediente: CO 20/2025

Acord marc, amb diverses empreses, per al subministrament de filferro d'acer recuit i de material fèrric per la Planta Mecànic Biològica i Planta de Compostatge de Botarell.

144.000
Presupuesto base
72.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Botarell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 may 2025, 13:10

Organismo contratante

Serveis Comarcals Mediambientals, SA (SECOMSA)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2025
Anuncio de Pliegos 19 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 07:00