Xarxa ciclista (Fons Next Generation)

Expediente: 2025/2422

Realització d’obres de millora de connexió de la xarxa ciclable actual millora la senyalització horitzontal i vertical i l’ampliació dels aparca bicicletes, punts de recarrega elèctrica, punts d’autoreparació i aparcament segur tancat

326.490
Presupuesto base
326.490
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castelló d'Empúries, Girona (Cataluña)
Publicación
26 nov 2025, 10:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 nov 2025
Anuncio de Pliegos 26 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 ago 2025
Anuncio de Formalización 26 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Castelló d'Empúries

En la misma provincia (Girona)